KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:


»
PREČO FITTIP ?

FITTIP športová agentúra PREŠOV

KTO SME : sme odborníci v oblasti športu pre všetkých, sme skupina magistrov športu, so skúsenosťami z vrcholového športu. Chceme vám ukázať inú cestu ako prepchávanie sa jedlom 6x do dňa, nezmyselné pučenie sa vo fitkách za vidinou vylepšenia vlastného života, behanie na pásoch, keď je vonku 25 stupňov. Sme komplexní, vo smere ku Vám to znamená, že Vám dokážeme priblížiť pohybové aktivity rôznych druhov. Netlačíme Vám do hláv že máte jesť len BIO veci, že sa máte ísť VYSPOVEDAŤ, keď vynecháte tréningovú jednotku.

CIEĽ : ukázať ľuďom, že tráviť vo fitnesscentrách čas 3x do týždňa  a ťažiť si hlavu a telo diétami je predražená zbytočnosť, nezmyselnosť a hlavne NUDA..

FILOZOFIA : Každý ste iný. Neexistuje univerzálne cvičenie pre každého jednotlivca. Pracujeme s ľuďmi individuálne, zabezpečujeme profesionálny prístup aký býva v profesionálnom športe, aplikovaný pre bežnú populáciu. Dokážeme Vás dostať do formy, zbaviť problémov, takým spôsobom, že si ani nevšimnete aký ste VYMAKANÝ a HLAVNE BEZ ZDRAVOTNÝCH PROBLÉMOV oproti Vašim priateľom, ktorý buď doma sledujú FARMU, alebo si chodia zacvičiť(vydebatovať sa) do fitka .

ŠPECIALIZÁCIA : Netlačíme Vám do hláv nezmyselné, z kontextu vytrhnuté jedálničky, netvrdíme že Vás jedna klobáska na večeru ZABIJE. Nezameriavame sa na krásu tela, pretože dosiahnuť vyleštené auto, nie je problém, je to najjednoduchšia vec - VAŠA PEVNÁ VOĽA. Zameriavame sa na to, aby Váš motor šlapal ako švajčiarske hodinky, aby Vás neobmedzoval vo Vašom súkromnom živote. Ak už dojdete so zdravotným problémom je to pre nás výzva. Nie je problém vymakať človeka, ktorý nemá funkčné chyby a je v produktívnom veku. Výzva je človek so zdravotnými problémami, človek v pokročilom veku, ktorý si o sebe myslí že už patrí do starého železa. A verte, že my Vám ukážeme, že Vaše pravé JA, je BOJOVNÍK, ktorý len dosť dlho ODDYCHOVAL.

TRÉNINGY: posilňovanie, plávanie, cyklistika, lezenie, vysokohorská turistika, atď. Dokážeme, ukážeme, naučíme Vás zvládnuť akýkoľvek druh športovej aktivity, pretože zdravie nie je len o fitnesscentrách. Komplexnosť je pre bežného človeka nielen potrebná, ale aj zábavná forma sebarozvoja.

P.S. : Nemáme 3-dňové kurzy, sme profesionáli, ktorí analyzujú človeka v najmenších detailoch. Prv než začnete behať, naučíme Vás chodiť. Šport spája ľudí, avšak pri nesprávnom vedení, Vám môže tréning skomplikovať život. A ak už komplikácie prišli, je na čase sa nám ozvať.

 


 


TRÉNINGY s FITTIP-om

Ak kupujete byt, kúpne zmluvy vám nevypracuje KOMINÁR.
Ak máte teplotu a je Vám zle, nejdete za KADERNÍKOM.

Ak chcete zmenu vášho životného štýlu, hľadajte ODBORNOSŤ..

Naši kondiční tréneri sú odborníkmi (magistri športu, diplomovaní fyzioterapeuti) v oblasti športu a zdravia.
Neváhajte a skúste pocit tréningu a starostlivosti, ako vo vrcholovom športe.

Diagnostika, poradenstvo, aplikácia tréningových plánov nielen vo fitnesscentrách, ale aj na bazénoch a v prírode.

Nechceme z vás urobiť BODYBUILDEROV, chceme aby ste boli komplexnejší, zdravší a šťastnejší prostredníctvom pohybu a športu s pomocou našich odborníkov a odborných diagnostických zariadení.

Kombinujeme, analyzujeme a skúmame Váš progres vo výkonnosti, odtraňovania zdravotných problémov a obmedzení. Vysvetľujeme, a implementujeme odborné metodické postupy priamo na Vás. Nenájdete u nás jeden ,,vysnený cvičebný plán a extra účinný jedálniček,, pre všetkých.

Také niečo neexistuje. Všetci sme iní.
A my to vieme aplikovať do praxe a ušiť priamo na Vás.

Postupnosť v tréningu je základ. V našej športovej agentúre FITTIP naši kondiční tréneri prv diagnostikujú Váš zdravotný stav, resp. problémy, až potom navrhujú riešenie, resp. tréning. Neexistuje v športe pre všetkých univerzálny cvičebný plán, ktorý Vám pomôže všetkým. Individuálny prístup a správny postup v tréningu je základ. Zdravotné problémy spôsobené nesprávnym cvičením, resp. zaťažením sa neukážu hňeď, ale ukážu sa určite.


** rozhovor - - - vstupné testy - - - diagnostika klienta - - - určenie cieľa - - - anamnéza cvičenca - - - korekcia fukčných chýb jednotlivca - - - rozvoj všeobecných pohybových schopností - - - rovoj pohybových zručností - - - rozvoj špecialných zručností a schopností **

Cena za tréningovú jednotku pod dohľadom našich odborníkov je cca. 10 EUR. Samozrejme cvičebných programov a následne cenových relácií máme viacero, podľa potrieb cvičencov.

 Vitajte na stránke športovej agentúry FITTIP

 

FITTIP športová agentúra so sídlom v Prešove

Zaoberá sa komplexnou starostlivosťou o klienta v oblasti športu a zdravia. Ponúka široké portfólio služieb s cieľom maximálne splniť nároky a ciele klientov. Prostriedkom sú odborne zdatní zamestnanci, najnovšie tréningové postupy a metódy.

Rýchlosť, spoľahlivosť a flexibilnosť sú prednosti v obchodnej činnosti, ktorej sa vo svete športu FITTIP taktiež venuje.

 

 

Poslanie športovej agentúry FITTIP

Pomoc klientom v oblasti zdravia, športu pre všetkých a vrcholového športu. Pomáha v prevencii chorôb spôsobených ležérnym životným štýlom, šíri informácie z oblasti telesnej výchovy a športu, aby sa stávali ľudia informačne zdatnými a odborne znalými aj v tejto oblasti, ktorá neoddeliteľne patrí k ľudskej existencii.

 

Tréningy s FITTIP-om prebiehajú nielen vo fitnesscentrách, ale aj v bazénoch a v prírode.


FITTIP je športová agentúra, ktorá poskytuje svojím klientom odborne zdatného a certifikovaného osobného kondičného trénera.

V spolupráci s mnohými ďalšími odborníkmi, Vám zostavia individuálny tréningový program, podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Tréningový program prebieha nielen vo fitnesscentrách, ale aj v bazénoch a prírode. Všetky zložky kombinujeme vo Vašom tréningu, podľa cieľa, ktorý hceme spolu dosiahnuť.

Tréning s kondičnými trénermi je vhodný pre ľudí bez obmedzenia veku a výkonnosti Je určený pre každého kto chce aspoň trochu prispieť k podpore svojho zdravia, pod dohľadom odborníkov, ktorí s Vami analyzujú Vaše tréningové jednotky na základe práce s modernými elektronickými zariadeniami a najnovších metód športového tréningu.

 

FITTIP v skratke:

 

-sprostredkovanie osobných kondičných trénerov v meste Prešov a Vranov nad Topľou

- diagnostická časť: vstupné testy a vyšetrenia Vášho zdravotného stavu a funkčnej zdatnosti

- elektronické sledovanie Vašej výkonnosti, analýza Vášho progresu, feedback vo forme elektronických výstupov a následných konzultácií s Vašim kondičným trénerom

- kurzy pre neplavcov, kurzy pre zlepšenie plaveckých schopností a zručností,kurzy pre naučenie nových plaveckých spôsobov

- odborné poradenstvo v oblasti redukcie nadváhy, formovania postavy, zlepšovania pohybových schopností a zručností

- rehabilitačné cvičenia po poúrazových stavoch, pri poruchách pohybového aparátu,odstraňovanie dysbalancií organizmu našich klientov

- vypracovanie indivinduálneho tréningového plánu a stravovacieho režimu pre každého klienta individuálne

- príprava občanov a študentov na špecializované príjmacie skúšky so zameraním na fyzickú zdatnosť

- kurzy sebaobrany pre ženy, príslušníkov ozbrojených síl, bežnú populáciu

- maloobchodný a elektronický predaj produktov zo sveta športuNTdhZ