KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:


O Nás
O NÁS

FITTIP športová agentúra

 

FITTIP je športová agentúra fungujúca v Prešove, zaoberajúca sa komplexnou starostlivosťou o klienta v oblasti športu a zdravia. Ponúka široké portfólio služieb a cieľom je vždy maximálna spokojnosť klienta.

 

 

 

FITTIP športová agentúra a  ,,bežný človek,,

 

Celý systém ponúkaných služieb je postavený na tom, že klient musí vždy dostať maximum. Tréningový proces s kondičnými trénermi prebieha na profesionálnej úrovni, podobne ako vo vrcholovom športe, s podporou rôznych elektronických zariadení, vždy s cieľom dosiahnuť stanovený cieľ.

Pri elektronickom predaji nami ponúkaných produktov, sme rýchli, dôkladní a spoľahliví.

 

 

FITTIP športová agentúra a vrcholový šport

 

FITTIP športová agentúra poskytuje svojim klientom služby, ktoré im napomáhajú zvyšovať ich športovú výkonnosť a dohliada na ich zdravotný stav. Zabezpečuje diagnostiku aktuálneho zdravotného a funkčného stavu športovcov, komplexnú zdravotnú starostlivosť o športovcov, plánovanie ideálneho denného biorytmu športovcov v oblastiach režimu stravovania, regenerácie, tréningového zaťaženia a v neposlednom rade aj oblasti suplementácie (doplnkov výživy).

 

 

FITTIP športová agentúra a predaj doplnkov výživy

 

 

FITTIP športová agentúra poskytuje taktiež predaj doplnkov výživy a to formou maloobchodného predaja na rôznych športových podujatiach, resp. formou internetového predaja doplnkov výživy, značiek svetovej kvality, ktoré sú vo svete športu overené dlhoročnou praxou.

Pre zákaznikov z mesta Prešov neúčtujeme poštovné a balné na akékoľvek druhy tovaru a všetky produkty Vám dovezieme domov ZDARMA !!

 


NzE1Z