KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:


Články, rady, tipy, triky.. »
** Nátierky zo supermarketov sú COOL **

BLÉÉÉÉ….

DETSTVO : Keď už mate chuť vrátiť sa späť do detstva s chrumkavým chlebíkom a nejakou nátierkou na ňom, nekupujte si nátierky z rôznych supermarketov.

MAXIMÁLNE RIZIKO: Obzvlášt tie, ktoré nie sú priamo od výrobcu, ale balia ich priamo v obchodných domoch. Zväčša sa jedná o produkty, kde je riziko potrénovania Vášho posedu na záchodovej mise maximálne.

Pri takejto kúpe, ak už nevládzete zmiešať doma dokopy pár produktov, radšej voľte alternatívy polotovaru od nejakého konkrétneho výrobcu.Ani tam však nemáte záruku či výrobca nezmiešal dokopy okrem hlavnej živiny, aj čo dom dal.

Ideálne je preto, kúpiť si samostatne jednotlivé produkty a zahrať sa na Zděnka Polraicha.

HESLO DŇA: ,, Radšej 10 minút v kuchyni, ako celý deň na hajzli. ´´

** Tuniaková nátierka **

Čas prípravy : 10 min

Potrebujeme:

1 konzervu tuniaka vo vlastnej šťave alebo v oleji, 3 natvrdo uvarené vajcia, 1 stredne veľkú cibuľu, 250 g masla, 1 lyžicu plnotučnej horčice, mlieko, korenie, soľ, citrónovú šťavu

Ako na to:

Cibuľu nasekáme nadrobno, rovnako ako natvrdo uvarené vajcia. V miske vymiešame do hladka maslo, primiešame horčicu. Do hmoty nasypeme cibuľu aj vajíčka a dobre rozmiešame, pridáme konzervu odkvapkaného tuniaka a znova zamiešame, prípradne použijeme elektrický mixér. Na záver osolíme a okoreníme podľa chuti. Výborne chutí na hriankách z tmavého chleba, podľa chuti nátierku pokvapkáme šťavou z citróna.

 NDhjM