KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:


Články, rady, tipy, triky.. »
Kult tela vs Zdravie

Netrénujte len v posilňovniach ,,veľké bicepsy a super zadky,, formou kulturistických tréningov. Existujú aj iné varianty ako tráviť čas 4 - krát do týždňa (poniektorí aj viac) v posilňovni so železom, kde sa Vás ,,odborníci,, snažia presvedčiť že to je jediná cesta ZDRAVIA. 

Prejdite aj do exteriérov, prírody a makajte na svojom fyzickom fonde, ktorý nepozostáva len z pekne tonizovaných svalov od činiek, ale aj z funkčného kardiovaskulárneho a respiračného systému(silné srdce a veľké pľúca:D). Činky sú doplnok a prostriedok aj pre vrcholových športovcov a nie cieľom. Pre bežných ľudí to platí dvojnásobne.

Nedržte diéty, nekontrolujte si jedálničky akoby ste šli na Mr. Olympiu a nemajte depresie ak si dáte domácu klobásu. Prenechajte totálnu kontrolu nad svojim stravovaním kulturistom, resp. vrcholovým športovcom. Pri bežnej populácii stačia elementárne znalosti, hlavne ČO a KEDY a k tomu POHYB akéhokoľvek druhu.

Nič nie je čierno-biele, ani Váš fyzický fond, zdravie a psychická rovnováha nemôže stáť na tom či máte trošku tuku na brušku, pretože to NIE JE SMERODAJNÝ ukazovateľ Vášho ZDRAVIA a netočí sa okolo toho Váš život. 

,,Super postava,, nie je zrkadlom zdravotného stavu, a ani fyzickej zdatnosti jedinca. Nemá byť cieľom bežnej populácie, pretože veľa ,,krásnych ľudí,, je na tom pri kontrole krvného obrazu, alebo funkčných testoch organizmu hrôzostrašne. To že ste dnes ,,odpučili,, hrudník - biceps a k tomu si dali 3 deci ,,proťaku,, neznamená, že ste ukážkou ZDRAVIA. 

Ľudské telo nie je len svalový systém, ale je to komplex štruktúr ktoré musia byť v rovnováhe a ak chcete fungovať bez zdravotných problémov. Ak ste to stále nepochopili odporúčam 0949 810 143, my Vám to radi vysvetlíme. :D

 


YWViNm