KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:


Články, rady, tipy, triky.. »
Aj dobrý schybí..

CIEĽ: Ak dodržíte túto asociáciu, preprogramujete svoje myslenie nielen v rámci svojho konania, ale aj pri ,,posudzovaní,, činov iných, posunieme sa ako celok o krok ďalej.

PRAX: V rámci športového života, života rodiča, života zamestnanca, života žiaka sa nevyhnete chybám. Chyby sa robia, sú abstraktným kritériom nesprávneho riešenia, ktoré zväčša ohodnotí čas, či o chyby vôbec išlo.

HYPOTÉZA: Chyby nie sú zrkadlom Vašej neschopnosti. Je veľa kategórí chýb, a aj keď sa jedná o elementárnu chybu v akejkoľvek činnosti, nevešajte hlavu. Chyby pri správnom pochopení poodhaľujú systém fungovania danej situácie kde ste chybu spravili. Ak sa na Vašu chybnú situáciu pozriete týmto pohľadom, dokážete do budúcna nielen predísť podobným situáciam, ale môžete svoje poznanie v akejkoľvek oblasti posunúť progresívne ďalej.

MOŽNOSTI: Samozrejme vyanalyzovať ,,chybnú situáciu napr. v rámci športového tréningu, resp. výkonu môžete len ak máte potrebnú kvantitu a kvalitu informácií. Snažte sa teda na CHYBY pozerať ako na PRÍLEŽITOSTI, ktoré dokážete pochopiť a neskôr zvrátiť vo svoj prospech. Platí to pre oblasť športu, medziľudskú, ekonomickú atď.

P.S.: Bezchybnosť neexistuje, ani nemôže byť cieľom. Cieľom je predísť chybám na zaklade poznania situácie vopred než sa stane a snažiť sa okolnosti zvrátiť vo svoj prospech.(napr.: v športe DIAGNOSTIKA - - - VÝKON).

Chyby robiť BUDEME, ale slzy roniť NESMIEME.

 


NTEzOTJh