KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:


Články, rady, tipy, triky.. »
Radšej 20 minút pohybu, ako 1 hodina varenia..

Paleo, vegánstvo,delená strava, vegetaríánstvo, Atkinsonova diéta, zónova diéta a ďalšie spôsoby stravovania..

To fakt chcete celý život jesť brokolicu s varenými zemiakmi, resp. celý deň hľadať a zháňať prísady do toho čo budete jesť ??

Ak áno potom radšej nečítajte a skôr využite čas na hľadanie čerstvého manga, kedže jablko už nie je IN.

Nežijete preto, aby ste jedli, ale jete preto aby ste žili. Staré príslovie našich mám ma niečo do seba. Obzvlášť u bežných ľudí, ktorí nemajú čas riešiť jedálniček na úrovni Mr. Olympie.

Pre potreby bežného človeka, potrebujete elementárne informácie, ktoré máte na každom kroku. Samozrejme pevná vôľa musí byť, ináč Vám nepomôže ani Dr. Bukovský vedľa v kuchyni.

Nenechajte si nahovoriť, že musíte jesť niečo exkluzívne jedinečné, aby ste boli FIT a ŠŤASTNÝ. Ideálne je poznať teórie, a z nich niečo vhodné pre Vás zakombinovať do svojho jedálnička. Avšak upínať sa na jedlo, za bohvieakým pofidérnym cieľom, nie je zdravé nielen pre Vaše telo ale ani psychiku.

Žijete na Slovensku. Nemusíte do seba sypať ingrediencie z Portugalska, Číny či Peru. Ak si s nimi osladíte život - SUPER. Ak však ich ani raz neochutnáte, Váš zadok NEPODRASTIE a ani sa Vám nezníži Váš športový výkon.

- Neznamená, že čím zaujímavejšie jedlo, tým zdravšie.
- Neznamená, že čo je pre iného SUPER, to isté vyhovuje aj mne.
- Neznamená že ak je niečo BIO, že je to fakt zdravé pre mňa.

Jedlo má slúžiť ako prostriedok energie. Ak pochopíte cieľ, prestanete sa ním zaoberať, akoby tvorilo základ Vášho života. Cieľom života nie je 10% tuku podpokožného tuku. Cieľom života nie je ruka 45-ka, vyrysovaná do detailov. Ak takéto ciele máte, nech sa páči profesionálne športy, zamerané pre tieto oblasti existujú.

Ak ste, ale bežný človek, ktorý chce len trošku mať dobrý pocit zo seba, že niečo urobil, ste tá ktorá chce len trošku dúfať, že nemá zlý prístup k stravovaniu, nenechajte sa namotať od ,,odborníkov,, že po vrecúšku Chipsov, Vaše telo kolabuje.

Takže radšej menej riešte čo dávate do pusy a viac sa hýbte a usmievajte..

Čoskoro pripravíme článok a rôznych dietach a o ich kladoch a záporoch.

 


NWM5YzcxNW