KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

(Elektronický obchod, "kamenná" prevádzka nie je !!) 

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310

fittip@fittip.sk

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:PREČO FITTIP ?

FITTIP športová agentúra PREŠOV

KTO SME : sme odborníci v oblasti športu pre všetkých, sme skupina magistrov športu, so skúsenosťami z vrcholového športu. Chceme vám ukázať inú cestu ako prepchávanie sa jedlom 6x do dňa, nezmyselné pučenie sa vo fitkách za vidinou vylepšenia vlastného života, behanie na pásoch, keď je vonku 25 stupňov. Sme komplexní, vo smere ku Vám to znamená, že Vám dokážeme priblížiť pohybové aktivity rôznych druhov. Netlačíme Vám do hláv že máte jesť len BIO veci, že sa máte ísť VYSPOVEDAŤ, keď vynecháte tréningovú jednotku.

CIEĽ : ukázať ľuďom, že tráviť vo fitnesscentrách čas 3x do týždňa  a ťažiť si hlavu a telo diétami je predražená zbytočnosť, nezmyselnosť a hlavne NUDA..

FILOZOFIA : Každý ste iný. Neexistuje univerzálne cvičenie pre každého jednotlivca. Pracujeme s ľuďmi individuálne, zabezpečujeme profesionálny prístup aký býva v profesionálnom športe, aplikovaný pre bežnú populáciu. Dokážeme Vás dostať do formy, zbaviť problémov, takým spôsobom, že si ani nevšimnete aký ste VYMAKANÝ a HLAVNE BEZ ZDRAVOTNÝCH PROBLÉMOV oproti Vašim priateľom, ktorý buď doma sledujú FARMU, alebo si chodia zacvičiť(vydebatovať sa) do fitka .

ŠPECIALIZÁCIA : Netlačíme Vám do hláv nezmyselné, z kontextu vytrhnuté jedálničky, netvrdíme že Vás jedna klobáska na večeru ZABIJE. Nezameriavame sa na krásu tela, pretože dosiahnuť vyleštené auto, nie je problém, je to najjednoduchšia vec - VAŠA PEVNÁ VOĽA. Zameriavame sa na to, aby Váš motor šlapal ako švajčiarske hodinky, aby Vás neobmedzoval vo Vašom súkromnom živote. Ak už dojdete so zdravotným problémom je to pre nás výzva. Nie je problém vymakať človeka, ktorý nemá funkčné chyby a je v produktívnom veku. Výzva je človek so zdravotnými problémami, človek v pokročilom veku, ktorý si o sebe myslí že už patrí do starého železa. A verte, že my Vám ukážeme, že Vaše pravé JA, je BOJOVNÍK, ktorý len dosť dlho ODDYCHOVAL.

TRÉNINGY: posilňovanie, plávanie, cyklistika, lezenie, vysokohorská turistika, atď. Dokážeme, ukážeme, naučíme Vás zvládnuť akýkoľvek druh športovej aktivity, pretože zdravie nie je len o fitnesscentrách. Komplexnosť je pre bežného človeka nielen potrebná, ale aj zábavná forma sebarozvoja.

P.S. : Nemáme 3-dňové kurzy, sme profesionáli, ktorí analyzujú človeka v najmenších detailoch. Prv než začnete behať, naučíme Vás chodiť. Šport spája ľudí, avšak pri nesprávnom vedení, Vám môže tréning skomplikovať život. A ak už komplikácie prišli, je na čase sa nám ozvať.

 


 


 

YTg2MTk