KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310


tel: +421905 264 034

fittip@fittip.sk

 

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:

 


Úvod »» STACKER2 Testo 4HD, 120tbl


        

STACKER2 Testo 4HD, 120tbl

STACKER2 Sport Nutrition

novinka akcia

skladom

 

Číslo produktu: STK010
Výrobca: STACKER2
Nemožno uplatniť zľavový kupón
bežná cena 39,90 EUR
naša cena:
18,40 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Popis produktu "Testo 4HD."

TESTO 4HDTM predstavuje nielen revolučnú a unikátnu anabolickú receptúru, ale je aj 100%-ne prírodnou zmesou. TESTO 4HDTM vám v tele zvyšuje hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa vaša sila, objem a intenzita tréningu dramaticky zvýšia. TESTO 4HDTM obsahuje len zložky, ktoré sú účinné, s najvyšším možným percentom aktívnych zložiek. Teda nie len Tribulus, ale aj najvyššie možné percento aktívneho extraktu: 30% protodioscín. TESTO 4HDTM obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkcie testosterónu vo vašom tele. Každá dávka obsahuje 10 výkonných a klinicky overených zložiek, ktoré pôsobia v synergii a zabezpečujú, aby boli androgénne receptory stimulované a produkovali viac testosterónu znova a znova. Rastie vaša intenzita tréningu, vaše sebavedomie a váš tréning sa stáva agresívnejším.

Stacker 2  TESTO 4 HD:

  • Stimuluje tvorbu testosterónu na maximálne prirodzené  dosiahnuteľné hodnoty,
  • Zvýšená agresivita pri tréningu,
  • Vyššia intenzita tréningu,
  • Viac sily, viac svalovej hmoty,
  • Neslýchané napumpovanie svalov

Vaša hladina voľného testosterónu sa zvýši pri každom požití TESTO-4HD. Využite tohoto jedinečného prípravku na dosiahnutie maximalnej hladiny testosterónu bez použitia stereoidov.

Ako TESTO 4HD funguje?

5 až 10 dní od začiatku  každodnného užívania

Cítite ako sa vaša hladina testosterónu každým dňom pomaličky zvyšuje. Odrazu maté viac energie a obrovskú vôľu vpáliť do posilovne a poriadne si zatrénovať.

10 až 20 dní od začiatku každodenného užívania

Vaša hladina testosterónu saj naďalej zvyšuje. Váš tréning sa stáva extrémnejší. Vládzete zdvihnúť ťažšie váhy a vaše svaly začínajú trvalo rásť. Vaše žily sa pomaly  zvýrazňujú. A to je len začiatok!

Po 3 týždni každodenného užívania

Začínate 3 krok. Ste prekvapení s akou ľahkosťou zvládate intenzitu tréningu, ktorá pre vás bývala nedosiahnuteľná. Lámete svoje vlastné bariéry. Transformácia sa začína. Cítite plnšie, väčšie a tvrdšie svaly.  Vaša sila a prekrvenie sú na maximálnej úrovni. Dostávate sa tam, kde ste chceli byť a toto je práve to čo robí Stacker 2 TESTO 4 HD tak populárnym.

Doprajte svojmu telu to , čo si zaslúži, najsilnejší a najefektívnejší stimulant tvorby  testosterónu, aky bol kedy vyvinutý: TESTO-4HD.

 width=Tribulus, ašie

Jedna dávka: 2-3 kapsule  závislosti od hmotnosti

YTExNjU