KONTAKT:

FITTIP s.r.o
080 01 Prešov

č.účtu: 4019826310 / 7500

IBAN:

SK3375000000004019826310


tel: +421905 264 034

fittip@fittip.sk

 

AKCIA: Bez poštovného a doprava ZDARMA až domov - pre mesto PREŠOV

OBJEDNÁVKA nad 69 EUR + akciové balíčky - poštovné a balné ZDARMA - celá SR

Bežné poštovné a balné - 4 EUR

 

SPOLUPRACUJEME:

 


Úvod »» Stacker 2 Black Burn 120 tabliet


        

Stacker 2 Black Burn 120 tabliet

STACKER2 Sport Nutrition

novinka akcia top produkt

skladom

 

Číslo produktu: STK003
Výrobca: STACKER2
bežná cena 32,00 EUR
naša cena:
28,50 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Stacker2 Black Burn 120kps

Black Burn je jeden z najsilnejších spaľovačov tukov v USA (Ephedra FREE). Tento spaľovač patrí do HARDCORE kategórie s veľmi silným termogenéznym účinkom.

Vytvárať silný spaľovač tuku vyzerá jednoduchšie, než to je v skutočnosti. Nie je to ani tak množstvom zložiek v každej kapsuli. Silu spaľovaču tuku určuje hlavne kvalita extraktov v množstve účinných alkaloidov, v spojení s podaním správneho pomeru zložky. Spoločnosť NVE (tvorca Stacker2) investuje mnoho času a úsilia pre zhotovenie extraktov, ktoré majú až tri alebo štyrikrát vyššie dávky účinných alkaloidov na gram. Akonáhle je formula vyvinutá, skúša sa komplexne ako aj čiastočne každá zložka.

Z týchto môžete cítiť príval energie, potlačenie hladu, zlepšenie koncentrácie, zvýšenie energetického výdaja, zrýchlenie reakčných schopností, a v konečnom dôsledku: spaľovanie tukov.

 

Celkom 3 štúdie NVE Pharmaceuticals boli venované Blackburnu. Prvé dve štúdie boli použité pre postupnú optimalizáciu, krok za krokom. Tretia štúdia bola výsledkom funkčnosti a správneho doladenia BlackBurn-u.  Na štúdii sa podieľalo pätnásť mužov, všetci siloví športovci, vek 19 rokov (najmladší) až 42 rokov (najstarší).Všetci účastníci pochádzajú sa pripravovali na sezónu s cieľom spáliť čo najviac tuku a „vyrysovať“. Päť účastníkov štúdie užívalo 40 dní Blackburn dve kapsule trikrát denne. To bolo v kombinácii s bežnou stravou a pri bežnom cvičení. Maximálna povolená denná bielkovinová dávka bola 100 gramov bielkovín (Srvátkový proteínový koncentrát). Druhá časť skupiny (5) mala rovnakú stravu a cvičebný plán, ale používala spaľovač tuku inej značky. Tretia časť skupiny (5) nepoužívala spaľovač tuku. Výskum bol pod dohľadom tímu, zloženého z dvoch lekárov, dietológov a osobného trénera.

Dávkovanie: 2kps 3x denne, najlepšie pred jedlom a pred cvičením. zapite dostatočným množstvom vody! Dodržujte časové rozostupy od dávkovania 4h. Neprekračujte dávku 6kps na deň.

Stacker2 Black Burn UPOZORNENIE

V žiadnom prípade neprekračujte odporúčané dávkovanie (max. 6kps na deň), nekombinujte s alkoholom! Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Na 1 dávku: 2 kaps
Počet dávok v balení: 60    

Na 1 dávku (2kps)  

Black P.E.A.™ 400 mg  
Akazia Rigidula P.E. (extrakt) (B-Phenyläthylamin, 3,5-Dimethoxytyramine, 4-Mehtyl-2-Pyridinamine, 2-Cyclohexylethylamine, 4-Hydroxy-Phenetylamine, Tyramin, Hordenine), Camelia sinesis (enthält 80% Polyphenole, 60% EGC, DL-C, EGCG, EC, OCG, ECG) (aus den Blättern), weisse Weide-Barke (Salix alba, 25% Salacin), Vitamin B5, (Magnesium 2.4) (als Pyridoxin-Hydrochlorid), Vitamin B12 (7.2 mcg) (als Cyanocobalamin).

Black XTR-B™ 370 mg  
Traube-Samen-Extrakt (80% von Proanthocyanidine), Kaktus-Extrakt (12: +) Guarana (Samen), Capiscum Annuum (Frucht), Ginseng (Wurzel), Cissus Quadrangularis Extrakt (Samen)

Kofeín (dehydrovaný) 300 mg

Njk1ZmIxMT